Müükhouse
6 bedroom luxury House for sale in Marolles-en-Brie, Île-de-France - 132455115 - LuxuryEstate.com
499 000 €
3372 €/m²
8
Toad kokku
6
Magamistoad
2
Vannitoad
148 m²
Elamispind
683 m²
Krunt
Kirjeldus
PAVILLON INDIVIDUEL Comprenant : REZ-DE-CHAUSSÉE : - Entrée - Pièce de vie double expositions poêle à bois - Cuisine dinatoire - 1 chambre - 1 Salle d'eau - 1 WC - Buanderie - Double garage AU PREMIER - Palier - 5 chambres - 1 Bureau - 1 salle de bains avec WC Le tout sur magnifique terrain arboré avec 1 chalet de rangement. Volets roulants solaires. Honoraires à la charge du vendeur. Classe...
Ehitusaasta1987
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
8 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond