Müükapartment
1-room apartment in GR
165 000 €
3000 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
55 m²
Elamispind
Ehitusaasta1974
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
8 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalRand
15 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.