Müükhouse
5 room luxury House for sale in Marolles-en-Brie, Île-de-France - 129160899 - LuxuryEstate.com
439 500 €
3602 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
122 m²
Elamispind
514 m²
Krunt
Kirjeldus
Detached house of the EDELWEIS type comprising: On the ground floor: Entrance with stairs leading to the first floor, living-dining room, fitted and equipped kitchen, two bedrooms with integrated storage, bathroom, water closets, linen room, hallway and a garage. Upstairs, Landing, a bedroom with built-in storage and bathroom.
Ehitusaasta1988
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
8 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

dining room

living room

living room