Müükapartment
5-room apartment in Sesto Calende
780 000 €
2438 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
320 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.