Müükapartment
5-room apartment in Champs-Elysées, Madeleine, Triangle d’or
2 300 000 €
13 218 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
174 m²
Elamispind
1 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond