Müükapartment
5-room apartment in Paris 18ème
2 670 000 €
16 792 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
159 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.