Müükapartment
5-Piece Flat with Garden in St Mandé
765 000 €
9000 €/m²
4
Toad kokku
85 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom flat is located on the second floor of a 1930s building with an elevator. It features a spacious double living room, an independent kitchen, three bedrooms, a bathroom, and a separate WC. The property includes a cellar and is situated near local amenities and transport links, with the metro line 1 nearby.
Ehitusaasta1930
OmandTäis
Korrus2 / 6
KüteElekter
Lisaomadused
Lift
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, bienici.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond

other room

5-Piece Flat with Garden in St Mandé
765 000 €
9000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Doly
Viide: DOM29872-12
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 13. apr 2026 | 800 000 € | 9412 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 765 000 € | 9000 € / m² | -4.4% |