Müükapartment
5-Piece Apartment with West-Facing Balcony in Martigues
155 150 €
1930 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
80,4 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This five-room apartment, located on the second floor of a four-storey building in the Ferrieres district of Martigues, features a west-facing living room of 26.29 m². The property includes an independent kitchen, three bedrooms, a bathroom, and a separate WC, with electric radiators and a water heater. Additional amenities include external parking, a cellar, and double-glazed PVC windows with PVC...
SeisukordHea
Korrus2 / 4
Energiaklass
95 kWh/m²/yrC
Class C — 95 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
22 kg CO²/m²/yrD
Class D — 22 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.