Müükapartment
5-Piece Apartment with Terraces Facing Beach
615 000 €
5857 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
105 m²
Elamispind
71 m²
Krunt
71 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom apartment, located in a contemporary residence with careful architectural design, features a living area with an open-plan kitchen, four bedrooms, a bathroom, a separate WC, and a shower room. The property includes three terraces totaling 71 m², offering a spacious outdoor area. Situated close to amenities and transport links, it provides a balance of accessibility and tranquilit...
SeisukordUus
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
37 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
33 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.