Müükhouse
5-Bedroom House with Garden in Orgeval Centre
565 000 €
4913 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
115 m²
Elamispind
671 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom house is centrally located in Orgeval, offering a private garden and parking for one vehicle. The property features a bright living space, an independent kitchen, and several bedrooms, with the potential for a home office or guest room. Situated in a sought-after residential area, it provides easy access to local amenities and transport links.
Ehitusaasta1970
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
33 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.