Müükhouse
House in Kauhajoki
89 000 €
356 €/m²
Talvitie 9, Kauhajoki
250 m²
Elamispind
1650 m²
Krunt
Ehitusaasta1934
Seisukordproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Talvitie 9, Kauhajoki
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
70 km3.0hHaridus
Lasteaed
300 m4 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
900 m14 minRestoran
500 m8 minPank
1,3 km21 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
1,0 km16 minHaigla
1,5 km23 minVeterinaaria
1,6 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
18 km47 minPhoto Tour