Müükapartment
4h, avokeittiö, kph, erillinen wc, työtila, lasitettu parveke (yhj.4h + k) kk, 4h + k
164 000 €
1691 €/m²
Maauuninkuja 4, Vantaa
4
Toad kokku
97 m²
Elamispind
Kirjeldus
Tilava perheasunto Valoisa, läpitalon huoneisto hyvin hoidetusta taloyhtiöstä. Lasitettu parveke etelään. Avokeittiö, jossa on hyvin työtilaa. Keittiöstä on puistomainen näkymä. Kolme makuuhuonetta ja työtila. Erillinen wc. Hyvin säilystilaa. Kauniisti remontoitu julkisivu ja piha-alue on hoidettu ja lapsille löytyy leikkipaikka. Päiväkoti ja alakoulu ovat lähes vieressä. Rauhallinen alue.
Ehitusaasta1976
Seisukordproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Maauuninkuja 4, Vantaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
0 m1 minÜlikool
6 km15 minRaamatukogu
900 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
300 m4 minRestoran
600 m10 minPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
600 m10 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,9 km29 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
700 m10 minPhoto Tour