Müükother
4-room property in Kirkkonummi
308 000 €
2726 €/m²
Metsäkalliontie 13, Kirkkonummi
4
Toad kokku
113 m²
Elamispind
Ehitusaasta2012
SeisukordHea
Lisaomadused
Kamin
Metsavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Metsäkalliontie 13, Kirkkonummi
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
14 km36 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
1000 m15 minRestoran
1,5 km23 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
1,5 km24 minArst
1,4 km22 minHaigla
1,6 km24 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km19 minRand
300 m4 minKeskkond
Suurem tee
100 m2 minPhoto Tour