Müükapartment
4 PIÈCES de 133m² + TERRASSE + PKG(s) + CAVE(s)
990 000 €
7444 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
133 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
Grésy-sur-Aix ** Superbe 4 PIÈCES de 133m² - EN ÉTAGE - TERRASSE - TRAVERSANT - RETOUR A LA VENTE EXCEPTIONNELLE EN ATTIQUE AVEC TERRASSE DE 220 M2 ! Produit rare ! Situé proche du centre ville, des commodités, cette résidence de standing propose cet appartement de 133m² au 5ème étage (dernier étage) et orienté sud/ouest. Cet appartement se compose d'un grand séjour, 3 chambres, une salle d...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

terrace patio

bedroom

bathroom

bedroom