Müükapartment
4-room apartment in Saint-Maur-Des-Fosses
800 000 €
7692 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
17 m²
Terrass
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmMetroopeatus
4 kmLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

bedroom

bedroom

bathroom

balcony
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.