Müükapartment
4-Piece Apartment with Courtyard View in Gaillac
99 000 €
900 €/m²
4
Toad kokku
110 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, located in the heart of Gaillac, offers 110 m² of living space within a peaceful residence. It features a hallway with a view of an internal courtyard, providing tranquillity and natural light. Situated in a lively and friendly neighbourhood, the property is conveniently close to local shops, schools, and public transport.
Ehitusaasta1900
OmandTäis
Korrus1
Lisaomadused
Kamin
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: lesiteimmo.com, properstar.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalArst
8 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond

bathroom

4-Piece Apartment with Courtyard View in Gaillac
99 000 €
900 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 12. märts 2026 | 114 000 € | 1036 € / m² | Algne |
| 6. mai 2026 | 99 000 € | 900 € / m² | -13.2% |