Müükother
4-room property in Vantaa
284 000 €
2387 €/m²
Pajukkokuja 6, Vantaa
4
Toad kokku
119 m²
Elamispind
Ehitusaasta1989
Seisukordproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Lisaomadused
Metsavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Pajukkokuja 6, Vantaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
700 m12 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m8 minRestoran
700 m11 minPank
1,1 km18 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
1,1 km17 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
700 m10 minPhoto Tour