Müükapartment
4 h, k, kph, lasitettu parveke
139 000 €
2044 €/m²
Liusketie 6, Helsinki
4
Toad kokku
68 m²
Elamispind
Kirjeldus
Luonnonläheistä kaupunkiasumista Ylimmän neljännen kerroksen (ei hissiä) läpitalon päätyhuoneisto odottaa uusia asukkaita. Huoneiston ikkunoista avautuvat avarat näkymät kutsuvat seuraamaan vuodenaikojen vaihtelua Pihlajamäen suojellussa maisemassa. Huoneiston pohja on muokattavissa. Kylpyhuone ja erillinen wc on uusittu linjasaneerauksen yhteydessä vuonna 2009. Keittiössä Puustellin kaapi...
Ehitusaasta1963
Seisukordproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Liusketie 6, Helsinki
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,4 km22 minMetroopeatus
4 km9 minLennujaam
8 km20 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
700 m11 minRestoran
300 m5 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
2,0 km31 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km8 minRaudtee
1,3 km21 minPhoto Tour