Müükhouse
4-bedroom house in Cadaval e Pêro Moniz
489 500 €
1285 €/m²
4
Magamistoad
3
Vannitoad
381 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour