Müükapartment
4-room apartment in Vagos
758 300 €
1970 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
385 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
13 kmLennujaam
75 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
7 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus