Müükapartment
4-bedroom apartment in Olhão
505 700 €
4816 €/m²
4
Magamistoad
105 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond