Müükapartment
4-Bedroom Apartment with Balcony in Parma
173 000 €
2012 €/m²
Via Emilio E Giuseppe Naudin, Parma
4
Toad kokku
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom apartment is located on the first floor of a small condominium in Parma, offering convenient access to city services. The property features a spacious living area, an open-plan kitchen, and three bedrooms, two of which have balconies. It includes a private parking space and a utility room, with recent renovations providing amenities such as autonomous heating, air c...
Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1 / 5
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
1,3 km20 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
700 m11 minRestoran
300 m5 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
900 m14 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
17 km44 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.