Müükapartment
4 Apartments with Pool in Gray d'Albion, Puerto Banús
5 200 000 €
9286 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
4
Vannitoad
560 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This exclusive listing offers four independent apartments in the prestigious Gray d'Albion development in Puerto Banús. Each apartment features a south-facing orientation, private terraces, and access to a communal pool and tropical gardens. The complex provides 24-hour security, direct beach access, and is located within walking distance of Puerto Banús's central area.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
102 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
31 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.