Müükapartment
3-room apartment in Vantaa
39 852 €
653 €/m²
Leineläntie 15, Vantaa
3
Toad kokku
61 m²
Elamispind
Ehitusaasta2019
SeisukordHea
Lisaomadused
Linnaavaade
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Leineläntie 15, Vantaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
400 m6 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minPank
1,7 km26 minTervishoid
Apteek
900 m13 minArst
1,1 km18 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,5 km6 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour