Müükapartment
3h + k + s + las.parv. (YJ:n mukaan 3h + k + s)
189 000 €
2930 €/m²
Tieteenkatu 6, Tampere
3
Toad kokku
64.5 m²
Elamispind
Kirjeldus
Hervannan huippupalvelujen ja loistavien kulkuyhteyksien varrella heti vapaa saunallinen koti. Avokeittiö olohuoneen yhteydessä luo avarat oleskelutilat elämiseen. Olohuoneesta on käynti lasitetulle parvekkeelle, jonne on mukava mennä saunasta vilvoittelemaan. Asunto Oy Tampereen Solaris on vuonna 2014 valmistunut taloyhtiö, jossa on 85 huoneistoa. Lämmitysmuotona on vaivaton kaukolämpö. Taloyh...
Ehitusaasta2014
Seisukordproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Tieteenkatu 6, Tampere
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
12 km31 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
800 m12 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m3 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
700 m11 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,7 km27 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
3 km8 minPhoto Tour