Müükapartment
3-room apartment in Turku
149 000 €
2144 €/m²
Petkeltie 8, Turku
3
Toad kokku
69.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta1966
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Petkeltie 8, Turku
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,9 km30 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km18 minToidupood
300 m5 minRestoran
1,1 km17 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minArst
1,9 km29 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
3,0 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,7 km7 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
1,9 km30 minPhoto Tour