Müükapartment
3-room apartment in Porto
1 440 000 €
6729 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
214 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
8 kmHaridus
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour