Müükapartment
3-room apartment in Milan
960 000 €
11 163 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
86 m²
Elamispind
Ehitusaasta1970
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
LähedalRand
7 kmKeskkond