Müükapartment
3-room apartment in Saint-Jean-Cap-Ferrat
3 100 000 €
24 031 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
129 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria