Müükapartment
3-room apartment in SARPSBORG
2 650 000 NOK
42 742 NOK/m²
Glengsgata 20, 1706 SARPSBORG
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
62 m²
Elamispind
1251.8 m²
Krunt
Ehitusaasta1880
Korrus3
Asukoht
Glengsgata 20, 1706 SARPSBORG
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
49 km2.1hHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
13 km34 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m3 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
200 m3 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
1,9 km29 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour