Müükapartment
3-room apartment in Cachan
389 500 €
6183 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
63 m²
Elamispind
1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.