Müükapartment
3-Piece Apartment with Garden View in Neuilly-sur-Seine
795 000 €
11 197 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
71 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, located on the second floor with an elevator, offers south-facing views over a private, tree-lined garden. The property includes an entrance, a living room with large windows, a fitted kitchen, two bedrooms, a bathroom, and separate WC, along with ample storage. Situated in a secure, well-maintained building near the Bois and Bagatelle district shops, it is close to b...
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus2
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
246 kWh/m²/yrD
Class D — 246 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
43 kg CO²/m²/yrD
Class D — 43 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.