Müükapartment
3-bedroom apartment in Marbella
1 190 000 €
7829 €/m²
3
Magamistoad
3
Vannitoad
152 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
99 kmHaridus
Lasteaed
8 kmÜlikool
33 kmRaamatukogu