Müükapartment
3-bedroom apartment in Almuñécar
564 000 €
4700 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
9 kmÜlikool
15 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour