Müükhouse
3-Bedroom House with Terrace in Ans
210 000 €
2019 €/m²
Rue Walthère Jamar 48, 4430 Ans
7
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
104 m²
Elamispind
50 m²
Krunt
4 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom house, located near all amenities in Ans, requires some refreshing. It features a 4 m² terrace, a basement, and gas heating. The property includes a recent boiler, double glazing, and is connected to the sewer system.
Energiaklass
254 kWh/m²/yrC
Class C — 254 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Walthère Jamar 48, 4430 Ans
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,7 km26 minLennujaam
31 km1.4hHaridus
Lasteaed
1,5 km23 minAlgkool
900 m14 minKeskkool
200 m3 minÜlikool
1,9 km30 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minKaubanduskeskus
11 km28 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
800 m12 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
20 km52 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.