Müükhouse
3-Bedroom House with Garden in Flémalle
209 000 €
1422 €/m²
Rue de la Fontaine 263, 4400 Flémalle-Grande (Flémalle)
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
147 m²
Elamispind
240 m²
Krunt
240 m²
Aed
Kirjeldus
This house, located in Flémalle, offers two bedrooms with the potential for a third, an office, and two bathrooms. It features a flat garden, central heating with radiators, and solar panels. The property is close to a school and public transport, with a south-west orientation.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: era.be
Energiatõhusus
Energiaklass
324 kWh/m²/yrD
Class D — 324 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue de la Fontaine 263, 4400 Flémalle-Grande (Flémalle)
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,1 km18 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
1,8 km28 minKeskkool
2,1 km6 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
1,4 km22 minRestoran
1,2 km19 minKaubanduskeskus
15 km39 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
1,9 km30 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
19 km49 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km27 minRaudtee
1000 m16 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.