Müükhouse
3-Bedroom House with Garden in Dison Andrimont
249 000 €
1804 €/m²
rue albert de t 82, 4821 Dison Andrimont
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
138 m²
Elamispind
175 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom house is located on the outskirts of Andrimont, offering a quiet setting with easy access to local amenities. The property features a garden, a terrace, and is situated on a 175 m² plot. The house includes a hall, living room with direct access to the terrace and garden, a dining room, and a kitchen. The property requires renovation and has a PEB score of D.
SeisukordVajab remonti
Korrust3
Energiaklass
278 kWh/m²/yrD
Class D — 278 kWh/m²/yr
Asukoht
rue albert de t 82, 4821 Dison Andrimont
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,3 km6 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
2,3 km6 minAlgkool
4 km10 minKeskkool
1,9 km29 minÜlikool
9 km24 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
1,5 km24 minRestoran
300 m5 minKaubanduskeskus
12 km31 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
1,9 km30 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
21 km55 minKeskkond
Suurem tee
200 m3 minRaudtee
2,1 km5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.