Müükapartment
3-Bedroom Flat with Air Conditioning in Carcaixent
100 000 €
1724 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
58 m²
Elamispind
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom flat is located on the second floor in the centre of Carcaixent, Valencia, without an elevator. The property features air conditioning, a combined living and dining area, a kitchen, a bathroom with a shower, and three bedrooms. Additional amenities include built-in wardrobes, a storage space, and a north-facing orientation, all in good condition.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Lisaomadused
Konditsioneer
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
6 kmLennujaam
40 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
3 kmArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.