Müükapartment
3-Bedroom Apartment with Sea View in Fréjus
299 000 €
4712 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
63,4 m²
Elamispind
15 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a large, tranquil residential park, just 350 metres from the beaches of Fréjus. It features a south-facing balcony of 15 m², a bright living room, an independent kitchen, and two spacious bedrooms with storage. The property is on the first floor with lift access and includes a private parking space.
SeisukordHea
Korrus1
Energiaklass
198 kWh/m²/yrD
Class D — 198 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
46 kg CO²/m²/yrE
Class E — 46 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

other room
3-Bedroom Apartment with Sea View in Fréjus
299 000 €
4712 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NAOS immobilier
Viide: 75008154234
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.