Müükapartment
3-Bedroom Apartment with Parking in Charente-Maritime
229 100 €
3695 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
62 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, with two additional bedrooms, is located on the ground floor of a modern residence in Charente-Maritime. The property includes parking and features thermal and acoustic insulation, meeting the latest RT2012 standards. Scheduled for delivery in early 2029, it offers accessibility for people with reduced mobility.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
27 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.