Müükapartment
3-Bedroom Apartment with Balcony in Vitry-sur-Seine
268 000 €
4188 €/m²
3
Toad kokku
64 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
6 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, located in a secure 2015 residence, features a spacious living area with a modern kitchen, two bedrooms, a bathroom, and separate WC. A 6.05 m² balcony offers a tranquil outdoor space. The property includes two parking spaces and is conveniently situated near bus lines and tramway access, with nearby amenities and schools.
Ehitusaasta2015
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

bedroom
3-Bedroom Apartment with Balcony in Vitry-sur-Seine
268 000 €
4188 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Vitry Sur Seine
Viide: 5601
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.