Müükapartment
3-Bedroom Apartment with Balcony in Caivano
120 000 €
1600 €/m²
Via Giuseppe Garibaldi 1, Caivano
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the first floor of a three-unit building in a courtyard setting. The living space features a kitchen living area with a double aspect and two balconies, providing ample natural light. The property is in good condition, includes air conditioning, and offers a private parking space.
Ehitusaasta1965
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 2
Asukoht
Via Giuseppe Garibaldi 1, Caivano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,7 km7 minRaudteejaam
3 km9 minMetroopeatus
8 km20 minLennujaam
7 km17 minHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minKeskkool
6 km17 minÜlikool
8 km21 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km19 minToidupood
1,7 km27 minRestoran
1,9 km29 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
2,7 km7 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
4 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
14 km36 minKeskkond
Raudtee
3,0 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.