Müükapartment
3-Bed Flat with Seine View in Le Pecq
283 000 €
4717 €/m²
3
Toad kokku
60 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom flat, located on the fifth floor of a seven-storey building with an elevator, offers a private balcony with a south-facing view of the Seine. The property includes a living room with a balcony, a kitchen, a small office space, a bathroom, and a separate toilet. Additional features include a cellar, parking, and proximity to local shops, schools, and public transport.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus5 / 7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
10 kmLennujaam
25 kmHaridus
LähedalRand
6 kmKeskkond

garden
3-Bed Flat with Seine View in Le Pecq
283 000 €
4717 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Foncia Transaction Seine Ouest
Viide: 00813672
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.