Müükapartment
3-Bed Apartment with Balcony in Blanc-Mesnil
244 000 €
4519 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
54 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, located on the third floor with an elevator, features a south-facing balcony of approximately 8 m² and a living area with an open-plan kitchen. The property, built in 2022, is situated in a quiet environment with convenient access to Paris via RER B in under 30 minutes. Additional amenities include underground parking and recent installations such as double glazing an...
Ehitusaasta2022
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
4 kmLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.