Müükapartment
2h + kt + s
28 921 €
546 €/m²
Maunulantie 3, Turku
2
Toad kokku
53 m²
Elamispind
Kirjeldus
Heti vapaa valoisa ja toimivapohjainen asumisoikeusasunto merenläheisellä sijainnilla! Tämä viihtyisä koti sijaitsee v. 2015 valmistuneen luhtitalon E-rapun toisessa kerroksessa. Asunnossa on tilava makuuhuone, vaatehuone sekä oma sauna. Keittiö ja olohuone ovat yhtä avaraa tilaa. Olohuoneesta on käynti puuverhoillulle parvekkeelle. Asunnon pintamateriaalit ovat nykyaikaisia ja hillityn tyylikkäi...
Ehitusaasta2015
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Maunulantie 3, Turku
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
800 m12 minÜlikool
7 km17 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,3 km6 minToidupood
500 m8 minRestoran
600 m9 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
1,6 km26 minArst
5 km14 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,8 km29 minKeskkond
Raudtee
4 km10 minPhoto Tour