Müükapartment
2-room apartment in Helsinki
604 000 €
11 290 €/m²
Hietalahdenranta 13, Helsinki
2
Toad kokku
53.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta2025
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Hietalahdenranta 13, Helsinki
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,3 km21 minMetroopeatus
700 m11 minLennujaam
16 km41 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
1000 m15 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
200 m2 minRestoran
0 m1 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
500 m8 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
900 m14 minKeskkond
Raudtee
1,3 km20 minPhoto Tour