Müükapartment
2-room apartment in Tampere
170 900 €
3929 €/m²
Vihurinkatu 13, Tampere
2
Toad kokku
43.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta2018
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Vihurinkatu 13, Tampere
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
4 km9 minLennujaam
8 km20 minHaridus
Lasteaed
1000 m15 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
2,9 km8 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
900 m13 minHaigla
1,5 km23 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
400 m6 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
1,8 km28 minPhoto Tour