Müükapartment
2h, kt, alk, kph, vh
298 000 €
6851 €/m²
Kansikatu 1, Tampere
2
Toad kokku
43.5 m²
Elamispind
Kirjeldus
Kahdeksannen kerroksen kaupunkikoti Tampereen keskustassa, aivan Nokia Arenan vieressä! Asunnon koko seinän levyisten ikkunoiden näkymä avautuu Tampereen kattojen ylle ja tuo runsaasti luonnonvaloa sisään. Pohjaratkaisu on selkeä ja tehokas: olohuone ja keittiö muodostavat yhtenäisen tilan, makuutila on sijoitettu alkovityyliseen makuuhuoneeseen ja säilytystilaa löytyy vaatehuoneesta. Kylpyhuon...
Ehitusaasta2022
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Kansikatu 1, Tampere
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
400 m6 minLennujaam
11 km29 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
200 m3 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m1 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m4 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,4 km22 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minPhoto Tour