Üürapartment
2-room apartment in Jyväskylä
1910 € / kuus
52 €/m²
Kilpisenkatu 8, Jyväskylä
2
Toad kokku
37 m²
Elamispind
Korrus4 / 4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: vuokraovi.com
Asukoht
Kilpisenkatu 8, Jyväskylä
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
400 m6 minLennujaam
134 km5.8hHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
700 m10 minRaamatukogu
400 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
100 m1 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
900 m15 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour

Asukoht
Kilpisenkatu 8, Jyväskylä
Täpne asukoht