Müükapartment
2-room apartment in Turku
160 000 €
2581 €/m²
Tähkäpolku 2, Turku
2
Toad kokku
62 m²
Elamispind
Ehitusaasta1976
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Tähkäpolku 2, Turku
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,0 km5 minLennujaam
9 km22 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
1,9 km30 minRaamatukogu
500 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km16 minToidupood
200 m3 minRestoran
1,1 km18 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
1,3 km20 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour